3.kolo SONBzde

reklamy jen :sem

Spoluadmin: info

Lady gaga

Lady Gaga triumfovala na MTV Video Music Awards!

15. září 2010 v 7:52 | Admoš
Zabodovala ve všech kategoriích, do kterých byla nominována a včera večer si tak odnesla domů celkem pět cen!
Úspěšná noc začala pro Gagu příchodem. Už na bílém koberci byla prezentována jako největší hvězda večera a moderátoři se opravdu nemýlili!

Lady Gaga si na show oblékla nejnovější model z dílny Alexandera McQueena. Když šla však převzít cenu za Nejlepší ženský videoklip, převlékla se do jiného kostýmu. Svým fanouškům pak poděkovala: "Moje malá monstra," oslovila Gaga své příznivce a pokračovala: "Moc vám všem děkuji a této ceny si vážím, ale teď se pojďte bavit. Jsme cool a dneska je party!"

Hned potom zpěvačka změnila své oblečení ještě jednou. Ceny Nejlepší popové video a Video roku převzala v kostýmu, který je vyrobený ze syrového masa! I těchto ocenění byla Gaga nadšená, místo poděkování však svým fanouškům oznámila název chystaného alba - Born This Way!

Dalším velkým vítězem večera byl Eminem, který získal cenu v kategorii Nejlepší mužské video a Nejlepší Hip-Hopové video za song Not Afraid.

Eminem společně s Rihannou slavnostní show zahajovali hitem Love the Way You Lie, po nich vystoupili ještě například Kanye West, Mary J. Blige nebo Taylor Swift. Mimo program pak předvedl show i Justin Bieber. To aby uklidnil dav svých ječících fanynek.


Vítězové MTV Video Music Awards 2010:

Nejlepší taneční video - Lady Gaga, Bad Romance
Nejlepší spolupráce - Lady Gaga feat. Beyoncé Knowles, Telephone
Nejlepší ženské video - Lady Gaga, Bad Romance
Nejlepší Rockové video - 30 Seconds to Mars, Kings and Queens
Nejlepší mužské video - Eminem, Not Afraid
Nejlepší popové video - Lady Gaga, Bad Romance
Nejlepší hip-hopové video - Eminem, Not Afraid
Objev roku - Justin Bieber
Video roku - Lady Gaga


Lady Gaga - Hustej dárek pro Beyoncé!

11. září 2010 v 11:57 | Admoš
Sklad.Obrazku.Net Beyoncé oslavila 4.09.2010 (Přeji všechno nej... :-D) své 29 narozeniny! Jaký dárek jí dala zpěvačka Lady Gaga?

něco o lady gaga

16. ledna 2010 v 19:08 | ♫Terushka♫
Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 23
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby


Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 20. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga.Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.

Paris Hilton :Miluju Lady Gagu!

28. prosince 2009 v 17:26 | Kitty
Hotelová dědička Paris Hilton je velkou fanynkou Lady GaGa!...Osobně to potvrdila minulý týden svýmy zprávami na jejím twitteru!
"Tancuju na Lady GaGa.Její outfity jsou úžasné.Je to módní ikona.Nikdo není jako ona!"
Paris si zašla i na její koncert v Los Angeles do Nokia Theatre.
"Lady vypadá tak sexy.Miluju ji!"
"Chystám se dnes večer na koncert Lady GaGa.Tak nadšená!Slyšela jsem že je to božské!"

"Na koncertě Lady GaGa.Taaak skvělé!"
Paris si prý nechala ušít i podobné šaty jako má Lady GaGa a řekla,že by chtěla mít stejně "dobrodružný" šatník
lady_gaga_hair_bow_c.jpg lady gaga hairbow image by ohfuccenMaihttp://images.eonline.com/eol_images/Planet_Gossip/20070730/293.hilton.paris2.073007.jpg


Zdroj:
 
 

Reklama


:kawaii::maslicka:Bouncing bunnypixelpixelpixelpixelpixelAmo a Pucky, minha cadela28n.gif(89 b)35n.gif(135 b)2eulb4i.gif image by Lowinkai_0716.gif image by Lowinka866.gif image by Lowinkaicon_45.gif image by Saliskoicon_38.gif image by Saliskoicon_41.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Salisko90_04.gif image by Saliskothdiamond-1.gif image by SaliskothPiNKHOT-1.gif image by Salisko:hamtoast.gifstrawberry2.gifshoppe5.giffrog.gifz1411530.giffnuuuciqxoxobunny cupcakekoruna5-1.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingZamilovaný *5186*
thinkheart.gif image by Salisko43453.gif image by Saliskohttp://dl.glitter-graphics.net/pub/408/408641g6ufgzldnz.gif2m2esdl.gif image by Lowinkahttp://img10.imageshack.us/img10/2546/wormn.gifdiamant$-)notashy-1.gif picture by sadistic_vamp2cqbepi.gif image by Lowinkakissescrown1.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hosting
Photobucketstrawberry2.gifsldiiiishoppe5.gif43447.gif image by SaliskoEmoticône Hello Kitty 243!1257!22n.gif(105 b)hsr.gifpixel2eulb4i.gif image by Lowinka!1128!866.gif image by Lowinkaicon_42.gif image by SaliskoSnake!supermanthinkheart.gif image by SaliskoImage Hosted by ImageShack.us